Aqua fitness

Aqua-Fitness® program spojuje a využívá  základů mnoha typů
suchozemských cvičení, tanec, bojové styly, jógu, a nebo skupinovou jízdu na stacionárních kolech ve vodě. Je to akreditovaný program s pevnými pravidly, chráněný národním autorským právem. AF spojil bezpečnost, cvičení, regeneraci a zábavu do lekcí, nebo celých sportovně-animačních programů u vody.

Aqua-Fitness® lze aplikovat v každé hloubce vody, a nebo jej variabilně do různých hloubek kombinovat. Kombinace cviků a technik doplňujeme vodním náčiním, (jako jsou pásy, desky, činky, válce, rukavice) nebo vodním nářadím, (jako jsou vodní stepy, boxovací pytle, stacionární kola a běhátka).

Účinky

  1. Kondice
  2. Redukce váhy
  3. Psychika
  4. Masáž

1) Kondice

Aqua Fitness® cvičení, tanec, nebo jízda na kole? To vše aplikujeme do různé hloubky vody, při optimální teplotě 26 – 28 stupňů C. Voda a její fyzikální vlastnosti blahodárně působí na naše tělo a psychiku. Jsme nadlehčováni, zátěží je  odpor vody. Klouby a páteř necítí při výskoku nárazy, srdce pracuje účinněji. Aqua-Fitness® pomáhá získat skvělou formu, zbavuje stresu a zlepšuje zdravotní potíže. Program myslí i na sportovce a klienty s výbornou kondicí. Této cílové skupině umožňuje specializovanou přípravu pro další oblasti vodních i suchozemských sportů

2) Redukce váhy

Pravidelným aktivním pohybem ve vodě, můžeme velmi rychle a účinně formovat celé tělo, zejména problémové partie hýždí, stehen a břišních svalů. Obézní a zdravotně oslabení ve vodě snižují váhu daleko lépe a rychleji. Mohou za to fyzikální vlastnosti vody: hydrostatický tlak a vztlak a odpor vody, tepelná vodivost. Právě díky nim, je možné cvičit Aqua Fitness® v aerobní zóně po daleko delší dobu a s větší intenzitou než na suchu.

3) Psychika

Aqua Fitness®  pozitivně ovlivňuje celkové rozpoložení cvičícího. Již v prvních lekcích AF pochopíte, že stydět se za své tělo, nekoordinovaný pohyb, nebo špatnou orientaci v prostoru, ve vodě nemusíte. Neporovnáváte se s druhými, věnujete se jen sobě. Na lekcích najdete motivaci i nové přátelé.

4) Masáž

Díky vlivu turbulence, která vzniká při cvičení, jsou svaly příjemně masírovány a prokrvovány. Ženy již po několika lekcích poznají, že celulitida je prázdný pojem.

Novinky

zkoušky Instruktor Aqua Fitness kód: 74-025-M

zkoušky NSK se konají v Meziboří, odborný rehabilitační ústav s. r.o Javorová

počet přihlášných 8 osob, pro tyto zkoušky je počet uchazečů vzhledem ke rozvolnění covid uzavřen.

11.-13.12.2020
Akreditace MSMT Instruktor Aqua Fitness 20.4. 2020 - 20. 4. 2023

Dne 22. 4. 2020 byla udělena Mgr. Romaně Andělové DiS, akreditace MSMT Instruktor Aqua Fitness  (20.4. 2020 - 20. 4. 2023 )

autorizovaná osoba pro konání kvalifikačních zkoušek Aqua Fitness dle MŠMT - Mgr. Romana Andělová
cvičebně relaxační pobyt hotel Vitality Vendryně

4 750- Kč /osoba, místo konání sport hotel Vitality, Vendryně V ceně 2 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí, neomezený vstup do wellness a spa, do aqua zony, wifi a parkování zdarma,  2 x cvičení Aqua Fitness ( s vodním náčiním, Aqua Latino Dance). Uhradit do 15. 1. 2021 na účet AFA

připravujeme
cvičení pro těhotné ve vodě dvoudenní seminář

cena 7 850,- Os - dvoudenní

místo konání hotel VITALITY VENDRYNĚ

13.-14.2 2021 osvědčení o specializaci