Aqua fitness

Aqua-Fitness® program spojuje a využívá  základů mnoha typů
suchozemských cvičení, tanec, bojové styly, jógu, a nebo skupinovou jízdu na stacionárních kolech ve vodě. Je to akreditovaný program s pevnými pravidly, chráněný národním autorským právem. AF spojil bezpečnost, cvičení, regeneraci a zábavu do lekcí, nebo celých sportovně-animačních programů u vody.

Aqua-Fitness® lze aplikovat v každé hloubce vody, a nebo jej variabilně do různých hloubek kombinovat. Kombinace cviků a technik doplňujeme vodním náčiním, (jako jsou pásy, desky, činky, válce, rukavice) nebo vodním nářadím, (jako jsou vodní stepy, boxovací pytle, stacionární kola a běhátka).

Účinky

  1. Kondice
  2. Redukce váhy
  3. Psychika
  4. Masáž

1) Kondice

Aqua Fitness® cvičení, tanec, nebo jízda na kole? To vše aplikujeme do různé hloubky vody, při optimální teplotě 26 – 28 stupňů C. Voda a její fyzikální vlastnosti blahodárně působí na naše tělo a psychiku. Jsme nadlehčováni, zátěží je  odpor vody. Klouby a páteř necítí při výskoku nárazy, srdce pracuje účinněji. Aqua-Fitness® pomáhá získat skvělou formu, zbavuje stresu a zlepšuje zdravotní potíže. Program myslí i na sportovce a klienty s výbornou kondicí. Této cílové skupině umožňuje specializovanou přípravu pro další oblasti vodních i suchozemských sportů

2) Redukce váhy

Pravidelným aktivním pohybem ve vodě, můžeme velmi rychle a účinně formovat celé tělo, zejména problémové partie hýždí, stehen a břišních svalů. Obézní a zdravotně oslabení ve vodě snižují váhu daleko lépe a rychleji. Mohou za to fyzikální vlastnosti vody: hydrostatický tlak a vztlak a odpor vody, tepelná vodivost. Právě díky nim, je možné cvičit Aqua Fitness® v aerobní zóně po daleko delší dobu a s větší intenzitou než na suchu.

3) Psychika

Aqua Fitness®  pozitivně ovlivňuje celkové rozpoložení cvičícího. Již v prvních lekcích AF pochopíte, že stydět se za své tělo, nekoordinovaný pohyb, nebo špatnou orientaci v prostoru, ve vodě nemusíte. Neporovnáváte se s druhými, věnujete se jen sobě. Na lekcích najdete motivaci i nové přátelé.

4) Masáž

Díky vlivu turbulence, která vzniká při cvičení, jsou svaly příjemně masírovány a prokrvovány. Ženy již po několika lekcích poznají, že celulitida je prázdný pojem.

Novinky

Aqua Fitness Instruktor akreditované školení MŠMT dle nks

Místo konání Sport hotel Vitality a. s, Vendryne, cena za osobu 29 500,-Kc

3,4,5 března 2023, 24,25,26 brezna 2023, 31.brezna, 1,2 dubna 2023, 28,29,30 dubna 2024
Aqua Splash cvičení s vodním náčiním a nářadím (válce desky aj.)

11.-12.3. 2023 AQUA Splash cvičení s vodním náčiním a nářadím ve vodě. 2 dny

Cena 9 500,- osoba místo Sport hotel Vitality a. s, Vendryne, ubytování strava v hotelu za výhodnou cenu zajištěna
Aqua Prenatal 2 denní seminář

Ubytování a stravu zajistíme v hotelu Vitality za výhodnou cenu

4.-5.3.2023 cena 9 500,./osoba, diplom o absolvování specializace
nová autorizace 2022 - 2027 Aqua Fitness - autorizovaná osoba Mgr. Romana Andělová

autorizace Aqua Fitness 

zahájení od 1.1..2022